clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
11 Липня 2018 РПЛ 149

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Лозовий пояснив, чому студенти їдуть на заробітки у Польщу
Під час розгляду постанови про стипендію Верховної Ради для талановитих науковців Андрій Лозовий нагадав парламентарям про жалюгідне становище українського студентства. Народний депутат наголошує, держава повинна займатись працевлаштуванням молоді.

«Безумовно наша команда підтримає цей проект постанови, але менше з тим. Це крапля в морі з того, що ми повинні зробити. Знаєте, яка зараз стипендія в студента? Приїхала дитина з села, поступила і мусить жити за стипендією в 1100 гривень, або 1300 підвищена, якщо добре вчиться. Може студент за ті гроші прожити? Не може. І їде в Польщу на заробітки, замість того, щоб вчитися, маючи таланти, і потім піднімати та розвивати свою країну. Відучився з горем пополам. Держава йому гарантує перше робоче місце? Ні. Яке майбутнє чекає цього студента? Іти на базар, їхати на заробітки, знову ж таки. Наша залізна команда Олега Ляшка наполягає на тому і це один з пріоритетів держави: дати молодим людям право на навчання, дати їм гарантію робочого місця, дати їм гідну зарплату, дати їм впевненість у завтрашньому дні, а не так, як сьогодні», - зазначив депутат від Радикальної партії.

Лозовий обурився тим, що у залі може не вистачити голосів для ухвалення постанови.

«Більшість колег згадували про проблему, що може фізично не вистачити голосів у залі і це ганьба. Безумовно це ганебно. Скажіть, будь ласка, а може проблема не в тому, що середа? Може проблема в тому, що люди на роботу не ходять? Викладач, який не піде на лекцію чи семінар, отримає певні санкції і зарплату може не отримати, студент, який не прийде на пари чи іспит, може не те що стипендію не отримати, а й вилетіти. Виходить, що парламентська більшість гірша за викладача чи студента, на відміну від нашої команди, яка на роботу ходить і в середу, і в п’ятницю, і кожен день та служить українському народу», - наголосив політик.

Народний депутат звернувся до влади із закликом припинити репресії проти студентства.

«Як в нашій державі ставляться до студента? У нас є прекрасне молодіжне крило Радикальної партії, яке Ігор Бєлов очолює, де тисячі студентів по всій країні. Ці молоді люди захищають інтереси українців, борючись з корупцією в «Укравтодорі» мирними акціями. Що робить нинішня влада? Порушує проти цих людей кримінальні справи, про що ми вчора дізналися. Це ганьба і не будіть лихо, поки воно тихо. Захистити студента, захистити освіту, захистити українську молодь - це значить захистити Україну», - підсумував Лозовий.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 20.01.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.92
27.96
31.77
31.81

Архів новин

<<Січень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31