emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
30 Вересня 2018 Олег 491

Це повідомлення видалено, оскільки містить елементи реклами. Якщо ви хочете, щоб повідомлення було відкрите - зверніться до нашого рекламного відділу за телефоном 067-381-57-50 або емейлом [email protected]. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко: Національний виробник не повинен бути сиротою на своєму ринку
Українським фермерам – дешеві кредити та доступна сільгосптехніка, наголосив Олег Ляшко на агровиставці у Кропивницькому. Лідер Радикальної партії був вражений розробками вітчизняних сільгоспмашинобудівників, водночас відзначив, що на експозиції було представлено 80% імпортної техніки. Каже, має бути навпаки.

«Перша головна проблема сільгоспвиробників – нестача професійних кадрів, бо держава відмовилась фінансувати заклади ПТУ і їх закривають. Тому ми вимагаємо відновити фінансування профтехосвіти, щоб підприємці мали працівників. Друга – це трудова міграція. Замість того, щоб працювати в Одесі, Кропивницькому чи в Оріховому на Запоріжжі, люди їдуть за кордон. Вирішити цю проблему можна тільки, піднявши зарплати. Натомість МВФ виставляє нам вимоги про підвищення ціни на газ, продаж землі, підвищення пенсійного віку, але не збільшення зарплат і пенсій. Все це робиться для того, щоб закрити наші підприємства і щоб дармова, але висококваліфікована, робоча сила поїхала до них працювати», - переконаний Ляшко.

Менше імпорту – більше своєї продукції: формула успішної економіки України, на думку лідера РПЛ.

«Безумовно, нам потрібні європейські ринки і ми маємо їх вигризати. Але, в першу чергу, ми повинні відкрити внутрішній ринок для національного виробника. Коли національний виробник програє на внутрішньому ринку, як він може перемагати на зовнішньому? Нацвиробник – як сирота на своєму ринку! Тому ми і добиваємося державної підтримки для наших підприємців: зниження вартості кредитів, встановлення пільг для виробників, просування на зовнішні ринки. Тоді ніяких міжнародних позик нам не треба буде – ми самі все заробимо», - переконаний політик.

Крім того, для підтримки нацвиробників Олег Ляшко добивається ухвалення законопроекту «Купуй українське, плати українцям!».

«Наші одеські плуги, Кропивницькі сівалки «Ельворті», херсонські комбайни, харківські трактори ХТЗ повинні їздити по українських полях. Тоді буде розвиток економіки. Ось чому ми добиваємося ухвалення нашого закону «Купуй українське, плати українцям!». Щоб наша продукція мала переваги перед імпортною. Купує фермер сівалку у українського виробника – 50% вартості компенсує держава. Буде вигідно і виробникам, і фермеру, і державі. Тоді на підприємствах працюватимуть не 50 людей, а 150. Чим менше в Україні імпорту – тим сильніша країна, бо імпортні товари – це робочі місця іноземців. А нам треба, щоб наші люди працювали і заробляли», - підкреслив лідер РПЛ.

А щоб фермери мали можливість купувати продукцію у вітчизняних підприємців – держава має компенсувати їм половину витрат на техніку, а також надавати підтримку у розвитку господарства, стверджує Олег Ляшко.

«Фермер Володя Гудима, який підійшов до мене на агровиставці, має 10 гектарів землі. Вирощує соняшник, пшеницю. Хлопець шукає на агровиставці не нову техніку, а б/у, бо грошей обмаль. За 10 років він не отримав жодної копійки державної підтримки. Чому? Бо влада хоче роздерибанити землю, забрати 10 гектарів у Володі та віддати латифундистам. Я не дозволю їм цього зробити. Для цього добиваюся ухвалення наших змін до Конституції, в яких ми пропонуємо зробити основою аграрного устрою країни фермерські господарства. Держава повинна створити фермерам всі умови – дати доступні кредити, повернути спецрежим ПДВ, компенсувати 50% вартості вітчизняної сільгосптехніки та витрат на будівництво ферм», - розповів Ляшко.

Згадав політик на агровиставці і сво. молодість – сів за кермо трактору заводу ХТЗ.

«Після інтернату, не поступивши до університету, я повернувся назад і ще рік працював на харківському тракторі. Потім цей харківський завод завалили – бо всі бігли за яскравими обгортками, почали купувати імпортну техніку. І що маємо тепер? Ходимо, голожопі, за кредитами МВФ. Що треба робити щоб не побиратися – відновити своє виробництво і продавати більше своєї техніки», - поділився враженнями народний депутат.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 31.07.2024
купівля
продаж
Міжбанк
$
40.92
40.95
44.23
44.26

Архів новин

<<Липень 2024>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

    


«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо