clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
17 Жовтня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 87

ВІЗИТ СТУДЕНТІВ-ПРАВНИКІВ ДО СТОЛИЦІ!
17 жовтня за сприяння радника Міністра юстиції, народного депутата України Ігоря Алексєєва та начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктора Худняка, відбулася екскурсійна поїздка студентів-правників закладів вищої освіти Хмельницької області та представників управління юстиції до міста Києва.
У ході поїздки відбулась зустріч із Генеральним директором Департаменту стратегічного планування та європейської інтеграції Юлією Зайченко та експертами директорату. Зокрема, поговорили про реформу державного управління, новітні тенденції у діяльності Міністерства юстиції щодо гармонізації вітчизняного законодавства із законодавством ЄС, використання у європейських країнах методів прогнозування ефективності та результативності запроваджених реформ та залучення даного досвіду при реформуванні в Україні.
Студентів ознайомили із основними завданнями Директорату та надали інформацію щодо можливості проходження стажування студентами правничих спеціальностей. Після цього відбулася екскурсія до Верховної Ради України. Дякуємо за можливість ознайомитися з основними аспектами діяльності органів влади, і, звісно, за чудові емоції та незабутні враження!

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Листопад 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30