clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
5 Листопада 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 49

Сьогодні відбувся другий етап конкурсу «Сучасний ДРАЦС: сервіси, які очікує суспільство», організований Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області.
Учасниками конкурсу стали студенти закладів освіти області, де навчаються за спеціальністю «Правознавство» юридичних факультетів ВУЗів міста.
Першим етапом було написання есе на відповідну тематику, де конкурсанти показали своє бачення сучасних сервісів, а також внесли пропозиції щодо їх модернізації.
За результатами оцінювання студенти, які набрали найбільшу кількість балів взяли участь у вікторині, що проходила у міському відділі ДРАЦС.
Отож, для конкурсантів були підготовані завдання правової тематики, під час виконання яких студенти продемонстрували свої знання та ерудицію.
Після п’яти конкурсів перемогу здобула Інна Карелова (Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут), друге місце посіла Карина Торопова (Хмельницький університет управління та права) , третє – Тетяна Рекало (Хмельницький університет управління та права). Усі учасники отримали цінні подарунки та грамоти, а головне – нові знання та чудові емоції!

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Листопад 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30