clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
8 Січня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 259

Онлайн-реєстрація новонародженого

На даний час вже запущені і працюють послуги оформлення свідоцтва про народження дитини, реєстрації місця проживання дитини, реєстрації допомоги при народженні дитини в пологовому будинку. Наступним кроком буде запуск в пологових будинках нового проекту – онлайн-реєстрації народження дитини. У пілотному режимі проект вже працює в Києві.

Для організації онлайн-реєстрації новонароджених Мін’юст забезпечить реєстраторів в пологових будинках планшетами. Так можна відразу направити інформацію для держреєстрації малюка, реєстрації місця проживання, а також подати електронну заявку на отримання допомоги при народженні дитини. Також прямо з пологового будинку можна буде записатися в електронну чергу в дитячий садок.

Вже навесні 2019-го у всіх обласних центрах можна буде зареєструвати дитину онлайн прямо в пологовому будинку. Нововведення анонсував міністр юстиції Павло Петренко. А на початок 2020 року до програми повинні приєднатися 472 пологових будинків.

“Безпосередньо в пологовому будинку, в палаті, мама або батько заповнюють електронну анкету, наш співробітник допомагає, вони підтверджують своє волевиявлення щодо вибору імені, місця проживання дитини, перевіряють всі дані дитини. І відразу, в режимі онлайн відбувається реєстрація “, – роз’яснив міністр. Свідоцтво про народження можна отримати пізніше кур’єрською доставкою в будь-який зручний час, в будь-якому місці України.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Березень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31