clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
21 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 1038

Ключове завдання на 2019 рік – зробити запроваджені реформи незворотними
 Головне завдання Міністерства юстиції та всієї держави на поточний рік – зробити запроваджені за останні роки зміни незворотними. Про це сьогодні під час звіту про роботу Мін’юсту в 2018 році «Мін’юст та міжнародні партнери – втілюємо зміни разом!» сказав Міністр юстиції Павло Петренко.
 Він зауважив, що протягом перших 20 років незалежності захист прав громадян був лише декларацією. Саме тому одним з ключових напрямків роботи Міністерства юстиції став розвиток системи безоплатної правової допомоги.

«Ще у 2014 році я звернувся до Уряду, очолюваного Арсенієм Яценюком, з проханням, не зважаючи на фінансові проблеми, виділити кошти на розбудову системи безоплатної правової допомоги. За 5 років ми побудували одну з найбільш масштабних і ефективних інституцій, де працює понад 5 тисяч адвокатів і 3,5 тисячі юристів. Вони щодня надають правову допомогу українцям», - зазначив очільник Мін’юсту.

 Лише минулого року консультації та роз’яснення отримали понад 550 тисяч українців. 72 800 громадян отримали адвоката для представлення інтересів у судах в цивільних та адміністративних провадженнях. 280 громадян отримали виправдальні вироки у кримінальних справах.
 Надзвичайно важливим напрямком роботи відомства залишається юридична війна проти Росії, спрямована на захист інтересів громадян і держави.

«У 2014 році Україна подала перші позови до міжнародних судових інституцій. Сьогодні ми можемо говорити, що наша держава гідно представлена на юридичному фронті, і ми маємо перші перемоги. Виносяться перші рішення судів, які констатують факт агресії, факти спричинення збитків й факти порушення прав українців Російською Федерацією», - зазначив Павло Петренко.

 Він підкреслив, що Україна мала серйозні внутрішні виклики: бюрократію, корупцію і зарегульованість. Тож Міністерство юстиції спільно з міжнародними партнерами розпочало процес масштабних реформ у сфері боротьби з корупцією, дерегуляції і в сфері просвітництва українців.

«Найбільш незахищеним є той українець, який не знає своїх прав і не вміє ці права захищати. Ми дали старт проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який нині є найбільш масштабним всеукраїнським просвітницьким проектом. Минулого року ми активно працювали за такими напрямками як захист прав дітей, боротьба з домашнім насильством, боротьба зі свавіллям правоохоронних органів. Близько 2 мільйонів українців отримали від нас консультації та допомогу», - сказав очільник Мін’юсту.

 Також відомством проведено низку секторальних реформ. Завдяки цьому Міністерство юстиції є одними з найбільш активних агентів змін в Україні.

«Хочу подякувати кожному співробітникові системи юстиції та нашим партнерам за роботу, яка була зроблена за останні роки», - додав Міністр юстиції.

 Він зауважив, що Україна нарешті остаточно визначилася зі своїм стратегічним курсом на членство в Євросоюзі та НАТО.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 16.10.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
24.77
24.8
27.23
27.26

Архів новин

<<Жовтень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31