clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
12 Квітня 2019 Батьківщина 342

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Парламент має обрати сильного премєр-міністра

Після 31 березня два кандидати у президенти говорять лише про другорядні питання і забули про Україну та людей, адже діють за сценаріями, написаними не в Україні.

Таке переконання висловив заступник Голови партії Батьківщина Іван Крулько під час ток-шоу Український формат на телеканалі NewsOne.

Парламентарій закликав кандидатів та їхні команди переходити до конструктивної дискусії, а не перетворювати країну у шоу та цирк.

Досить дебатів про дебати! Хочете зібратись поговорити? То зберіться, де завгодно, і нарешті дайте відповіді на прості питання: як люди житимуть після 21 квітня, як перемогти агресора, обєднати країну, вивести її з бідності, корупції, зробити сильною. Припиніть робити із країни цирк та розєднувати її! Бо від цих розмов країна лише слабшає, сказав він.

За словами Івана Крулька, у цій виборчій кампанії Юлія Тимошенко єдина поступила як відповідальний європейський політик та державний діяч. Вона не стала піднімати людей і виводити на вулиці, хоча знала про фальсифікації, зауважив Іван Крулько.

Юлія Тимошенко розуміла, що країна у надзвичайно важкому стані та розхитувати ситуацію в країні це добивати її. Тому вона поступила мудро. І це було по-європейськи. На прес-конференції 2 квітня Юлія Тимошенко заявила, що приймає вибір людей і що боротьба за демократичну Україну продовжується, сказав заступник Голови партії.

Іван Крулько звернув увагу на те, що Юлія Тимошенко як справжній лідер одразу продовжила роботу над Новим курсом України, національними стратегіями та законами, потрібними для країни, щоб до парламентських виборів спробувати втілити зміни у життя.

Вона абсолютно правильно зробила. Бути учасником шоу це принижувати країну і дискредитувати посаду президента, продовжив парламентарій.

Окрім того, заступник Голови партії зазначив, що хто б не став президентом, парламент має створити баланси і поставити під контроль президента, сформувати уряд народної єдності і обрати сильного премєр-міністра.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 07.12.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
23.7
23.72
26.21
26.23

Архів новин

<<Грудень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31