clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
23 Травня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 1439

Запуск онлайн будинку юстиції на всеукраїнському рівні
23 лютого 2017 року відбулась презентація виходу проекту Міністерства юстиції Онлайн будинок юстиції на всеукраїнський рівень. Віднині послугами з повторного отримання документів у сфері реєстрації актів цивільного стану, а також реєстрації та ліквідації фізичної особи-підприємця зможуть скористатися всі українці. Для цього достатньо зайти на сайт сервісу http://online.minjust.gov.ua.
Окрім вищезгаданих сервісів, українці також можуть отримати інформацію з усіх реєстрів Мінюсту, зареєструвати громадське обєднання або засіб масової інформації, отримати дані про електронний цифровий підпис.
Ще одна новація соціальний ліфт, де кожен український юрист може залишити свою анкету і вона буде автоматично вноситися в пропозиції із заповнення вільних вакансій в системі юстиції. Також тут можна скористатися послугою СМС-Маяк, яка передбачає можливість отримання інформації щодо будь-яких змін в реєстрах бізнесу й нерухомості щодо твого майна.
Також 5 жовтня Верховна Рада прийняла Закон Про електроннідовірчі послуги.
Для українця це можливість через мобільний телефон чи інший гаджет отримати будь-яку послугу.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео

Є. Афіша
Архів новин

<<Травень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31