clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
5 Червня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 801

Єдиний європейський цифровий ринок одне з пріоритетних завдань України у сфері європейської інтеграції

На шляху наближення України до стандартів ЄС, що передбачені Угодою про асоціацію, важливе місце займає гармонізація цифровий ринків Східного партнерства та захист споживачів.
Одним із кроків на шляху інтеграції до єдиного європейського цифрового ринку стало прийняття Закону України Про електронні довірчі послуги. Цей Закон діє з 7 листопада 2018 року та став основою для всього електронного документообігу в Україні. Він прибирає людський фактор у відносинах бізнесу та держави, який часто є причиною корупції.
Електронні довірчі послуги послуги, які надаються для забезпечення електронної взаємодії двох або більше субєктів, які довіряють надавачу електронних довірчих послуг щодо надання такої послуги.
Надавачем електронних довірчих послуг є юридична особа, тобто будь-яка установа, організація тощо, фізична особа - підприємець, яка надає одну або більше електронних довірчих послуг.
Електронні довірчі послуги надаються, як правило, на договірних засадах надавачами електронних довірчих послуг.
Кожна послуга, що входить до складу електронних довірчих послуг, може надаватися як окремо, так і в сукупності.
Сьогодні українцям доступний сучасний, простий і дуже зручний засіб ідентифікації особи MobileID, або розпізнавання через мобільний телефон. Завдяки цьому громадяни зможуть отримувати державні послуги чи підписувати документи за допомогою мобільного пристрою. Такий метод є надійним та доступним для отримання послуг / документів, йоо важко буде підробити чи викрасти по сторонній особі.
Для того щоб скористатися послугою MobileID, треба звернутися до вашого мобільного оператора та оформити за допомогою паспорта й ідентифікаційного коду SIM-карту нового покоління. На неї буде записаний індивідуальний цифровий підпис. Все просто!
За попередньою оцінкою експертів, Закон України Про електронні довірчі послуги відповідає нормам Регламенту Європейського Союзу.
На новому законодавстві базуватиметься також послуга MobileID, тобто розпізнавання через мобільний телефон, на SIM-картку якого записаний індивідуальний цифровий підпис громадянина.
Завдяки цьому українці зможуть за допомогою мобільного пристрою отримувати державні послуги чи підписувати документи. Важливо, що у цьому випадку фіксується реальний час підписання електронних документів і сам підпис. Це запорука чесних та прозорих транзакцій і захист майнових прав громадян.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео

Є. АфішаКурси валют на 08.07.2020
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.92
26.94
30.38
30.4

Архів новин

<<Липень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31