clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
7 Червня 2019 ГО "Подільська правова ліга" 1235

У Хмельницькому U-Inn oб'єднує молодь заради інновацій

Сьогодні вранці у Хмельницькому університеті управління та права представники Хмельницького хабу (ГО "Подільська правова ліга") презентували програму розвитку молодіжних інновації для сприяння доброчесності та інклюзивності U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy) "Перезапуск місцевої демократії".

Було багато спілкування, мережування та ідей. Студенти, представники молодіжних НУО та просто жителі міста Хмельницького дізнались як із користю провести літо, отримати більше знань про демократичні процеси і як можна на них впливати, як планувати і реалізовувати проекти, а також як виграти 200 тисяч гривень на реалізацію ідеї, яка має допомогти перезапустити місцеву демократію у громаді.

Більше деталей на сайті: uinn.org.ua


Програма підтримки молодіжних інновацій U-Inn реалізується Програмою розвитку Організації Обєднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео

Є. Афіша
Архів новин

<<Червень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30