clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
24 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 6473

Реєстрація громадської організації зі статусом юридичної особи відтепер он-лайн!
Віднедавна, а саме, на початку червня 2019 року в Україні запрацювала он - лайн послуга з реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи за допомогою системи Он - лайн будинок юстиції.

І вже 17 липня 2019 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Олексієм Матроніним було опрацьовано перші електронні документи, які надійшли через платформу Онлайн-будинку юстиції для реєстрації громадської організації з назвою Олександрія - Моделка, за результатами якого, спеціалістом було прийнято рішення про реєстрацію в області першої громадської організації за допомогою сервісу подачі документів он - лайн.

Аби скористатись он-лайн реєстрацією, потрібно авторизуватись у персональному кабінеті Онлайн-будинку юстиції, заповнити та сформувати заяву, долучити до неї перелік необхідних документів у форматі PDF, накласти на документи електронний цифровий підпис.

Послуга виключає необхідність відвідувати центри надання адміністративних послуг чи субєктів державної реєстрації заявникам особисто. Також перевагою даного сервісу є те, що документи можна підписувати дистанційно, тобто відповідно до закону засновників організаціє має бути не менше двох, і відповідно їм необовязково бути разом при підготовці та подачі документів, при підписанні одним іззасновників, зявляється посилання яке відправляється іншому з засновників для проведення відповідних дій. Для цього другому засновнику навіть необовязково бути зареєстрованим в системі Онлайн-будинку юстиції, за допомогою цифрового електронного підпису він просто переходить за отриманим посиланням і підписує документи, після чого вони стають доступними державному реєстратору для прийняттярішення відповідно до закону.

Термін розгляду заяви становить три робочі дні. Після чого заявнику в персональному кабінеті в разі реєстрації організації будуть доступні код опису (доступу) до результатів адміністративної послуги, а також сканкопія Статуту та виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про реєстрацію організації з присвоєним ідентифікаційним кодом.

Основна вимога до заявників це наявність в них електронного цифрового підпису будь якого акредитованого центру сертифікації ключів.

Новація доступна на порталі Онлайн-будинку юстиції та Урядовому порталі kmu.gov.ua в розділі Електронні послуги.

Для отримання консультацій та розяснень з даного питання Ви можете звернутись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань за телефоном (0522) 22-24-09.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео

Є. АфішаКурси валют на 08.08.2020
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.6
27.62
32.49
32.51

Архів новин

<<Серпень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31