clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
14 Січня 2020 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 5507

Мешканка Полонного отримає надбавку до пенсії за померлого чоловіка

На момент смерті чоловіка не було виконано рішення суду про виплату йому недоплаченої надбавки до пенсії як дитині війни. Завдяки діям юристки Полонського бюро правової допомоги Оксани Рибак кошти зможе отримати дружина померлого, яка стала його спадкоємицею.

До Полонського бюро правової допомоги, яке є відділом Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, звернулась жінка, яка прийняла спадщину після смерті чоловіка. Як пояснила заявниця, на момент смерті спадкодавця не було виконано рішення суду про виплату йому недоплаченої надбавки до пенсії як дитині війни. Отже клієнтка потребувала допомоги у написанні заяви про заміну сторони виконавчого провадження.
Надавати жінці правову допомогу призначили в.о. начальника Полонського бюро правової допомоги Оксану Рибак, яка підготувала заяву до суду.
У заяві юристка вказала, що своїм рішенням Полонський районний суд зобовязав територіальний підрозділ Пенсійного фонду України в Полонському районі здійснити перерахунок та виплату недоплаченої надбави до пенсії як дітям війни із урахуванням підвищення на 30% мінімальної пенсії за віком на користь чоловіка заявниці. Проте на день смерті стягувача рішення суду виконано не було. Після смерті стягувача його дружина прийняла спадщину, а отже є правонаступницею померлого чоловіка.
Відповідно до ч.1 ст. 379 цього КАС України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником. До того ж, згідно зі ст. 1218 ЦК України, до складу спадщини входять усі права та обовязки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті, наголосила Оксана Рибак.
Враховуючи викладене, суд задовольнив заяву жінки і замінив сторону виконавчого провадження стягувача на його правонаступницю.
Ухвала Полонського районного суду набрала законної сили.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Квітень 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30