clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
28 Лютого 2020 Центр пробації 503

Пробація - безпечне суспільство

П`ять років тому Верховною радою України було прийнято Закон Про пробацію. Із прийняттям даного Закону зроблено реальний крок у сфері наближення юстиції України до міжнародних стандартів і впровадження в державі принципово нової системи заходів кримінально-правового характеру.

Пробація це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не повязаних з позбавленням волі. Метою пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень, а також забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

Кількість клієнтів пробації за чисельністю перевищує кількість осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі. На даний час на обліку Хмельницького міськрайонного відділу філії Державної установи Центр пробації у Хмельницькій області перебуває 516 засуджених осіб. Протягом двох місяців відділом пробації отримано 57 ухвал судів про складання досудових доповідей щодо обвинувачених у кримінальних провадженнях. Професійна діяльність співробітників пробації повязана з постійним спілкуванням із людьми, що опинилися в скрутних життєвих обставинах, поєднання надання послуг з контролю і нагляду за виконанням рішень судів та ресоціалізації осіб, які готуються до звільнення з місць позбавлення волі. Впровадження пробації в Україні є кроком назустріч європейським стандартам роботи з правопорушниками.

Cтарший інспектор Хмельницького МРВ філії ДУ Центр пробації у Хмельницькій області Наталія Кравчук

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео

Є. Афіша
Архів новин

<<Квітень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30