clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
23 Березня 2020 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 408

Система БПД призупиняє прийом громадян і надає правову допомогу дистанційно

З 23 березня 2020 року і до завершення карантину система безоплатної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги. У цей період система БПД надаватиме правові послуги дистанційно. Ці заходи передбачені наказом Координаційного центру з надання правової допомоги від 20 березня 128-аг Про організацію роботи з громадянами на період карантину.
Тимчасова зміна режиму функціонування системи БПД повязана із загостренням ситуації щодо поширення коронавірусної інфекції. Для запобігання поширенню COVID-19 в Україні до 3 квітня введено карантин з низкою обмежень.
Система безоплатної правової допомоги переходить на дистанційну роботу. Ми це робимо задля безпеки здоровя та життя наших клієнтів і працівників. Дуже просимо людей залишатися вдома. Правову допомогу від держави кожна людина може отримати дистанційно. Для цього система БПД використовує усі доступні нам способи офіційні вебсайт та сторінки у соцмережах, електронну пошту та телефонний звязок, зазначив в. о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.
Відповідно до наказу, з 23 березня на час дії карантину призупинено особистий прийом громадян посадовими особами і працівниками Координаційного центру з надання правової допомоги, регіональних та місцевих центрів з надання БВПД. Призупинено також надання адресної безоплатної первинної та вторинної правової допомоги працівниками місцевих центрів.
Безоплатна первинна та вторинна правова допомога надаватиметься із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій та з використанням скриньок для кореспонденції.
Надати необхідні документи можна через спеціально обладнані скриньки для кореспонденції або електронні засоби звязку (адреси та електронні пошти місцевих центрів з надання БВПД можна дізнатися на офіційному сайті системи БПД https://www.legalaid.gov.ua/ ).
Щоб отримати юридичну консультацію або розяснення з правових питань:
зателефонуйте на безкоштовний номер системи БПД 0 800-213-103
поставте запитання у месенджер Фейсбук-сторінки: https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/
напишіть на електронну пошту найближчого місцевого центру (адреси можна дізнатися на сайті системи БПД https://www.legalaid.gov.ua/
прочитайте правову консультацію на телеграм-каналі Безоплатна правова допомога https://t.me/ualegalaid та обговоріть її у нашому чаті https://t.me/ualegalaidchat
поставте запитання на інстаграм-сторінці системи БПД https://www.instagram.com/ualegalaid/?hl=uk
скористайтеся правничою вікіпедією WikiLegalAid https://wiki.legalaid.gov.ua
Кожній людині варто памʼятати, що карантин це не перешкода для отримання правової допомоги від держави. Система БПД працює у посиленому режимі, консультує громадян і допомагає вирішити правові питання.
Ми посилили інформаційно-просвітницьку роботу. Інформуємо громадян про їхні права та механізм їх захисту через офіційний сайт та сторінки системи БПД у соціальних мережах, ЗМІ, інформаційні ресурси партнерських організацій.
Переконані, що щоденна праця фахівців системи БПД є надзвичайно важливою в цей час.
Ми допоможемо захистити Ваші права!

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео

Є. Афіша
Архів новин

<<Квітень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30