clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
16 Червня 2020 Ольга Поліщук 1627

Правління Асоціації міст України виступало категорично проти цього рішення щодо укрупнення районів. Переконані, що воно знищує результати децентралізаційної реформи, розбудови ОТГ та призведе до вилучення з бюджетів міст і громад значної частини доходів, необхідних для надання життєво-необхідних послуг їх мешканцям.
Асоціація міст України занепокоєна тим, що процес укрупнення районів відбувається без широкого громадського обговорення, що може призвести до соціального вибуху через несприйняття в суспільстві нового районного поділу.
Окрім того, це рішення загрожує негативними наслідками для всієї країни, а саме:
недоступність публічних послуг для громадян;
двовладдя та безвідповідальність за стан справ на місцях;
погіршення фінансового стану міст і громад внаслідок перерозподілу надходжень від ПДФО;
численні конфліктні ситуації щодо визначення районних центрів;
втрата роботи для великої кількості посадових осіб ліквідованих районних державних адміністрацій та працівників бюджетних установ.
Процес формування спроможних громад не завершено ні в конституційному, ні в економічному, ні в адміністративному сенсі, і тому неможливо переходити до наступного кроку формування нового районного поділу.
Детальніше про позицію АМУ дивіться у відео. Мер Дніпра Борис Філатов розповів чи загрожує укрупнення районів українцям.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Червень 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30