clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
30 Вересня 2020 Центрально-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) 1133

Протягом трьох кварталів 2020 року до Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) надійшло на розгляд 43 скарги на рішення, дії або бездіяльність державних реєстраторів, суб'єктів державної реєстрації, з них:
- 18 у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
- 25 у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
16 скарг у сфері державної реєстрації направлено за належністю для розгляду до Міністерства юстиції України на підставі положень пункту першого частини другої статей 34 Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, 37 Закону України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
Водночас, за наслідками розгляду 27 скарг прийнято наступні рішення, зокрема задоволено 10 скарг, відмовлено у задоволенні 17.
Окрім того, за результатами розгляду скарг у сфері державної реєстрації, протягом вказаного періоду було складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення, відповідальність за вчинення яких передбачена нормами статтей 166-11, 166-23 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Нагадуємо, що у разі вчинення державним реєстратором незаконних дій, Вам необхідно звернутися до постійно діючих Колегій з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб'єктів державної реєстрації, які утворюються та функціонують при Міністерстві юстиції України та при його територіальних органах.
Скарги у сфері державної реєстрації, щодо державних реєстраторів, субєктів державної реєстрації Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей розглядає Колегія з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб'єктів державної реєстрації при Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький).
Скарга у сфері державної реєстрації подається особою, яка вважає, що її права порушено, у письмовій формі та має містити:
1) повне найменування (імя) скаржника, його місце проживання чи перебування (для фізичних осіб) або місцезнаходження (для юридичних осіб), а також найменування (імя) представника скаржника, якщо скарга подається представником;
2) зміст оскаржуваного рішення, дій чи бездіяльності та норми законодавства, порушені на думку скаржника;
3) викладення обставин, якими скаржник обґрунтовує свої вимоги;
4) якщо порушення у сфері:
державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: відомості про наявність чи відсутність судового спору з порушеного у скарзі питання, що може мати наслідком скасування оскаржуваного рішення, повідомлення або реєстраційної дії державного реєстратора та/або внесення відомостей до Єдиного державного реєстру
державної реєстрації речових прав на нерухоме майно: реквізити рішення державного реєстратора, яке оскаржується, а також відомості про наявність чи відсутність судового спору з порушеного у скарзі питання, що може мати наслідком скасування оскаржуваного рішення державного реєстратора та/або внесення відомостей до Державного реєстру прав;
5) підпис скаржника або його представника із зазначенням дати складення скарги.
До скарги додаються засвідчені в установленому порядку копії документів, що підтверджують факт порушення прав скаржника (за наявності), а також якщо скарга подається представником скаржника - довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження такого представника, або копія такого документа, засвідчена в установленому порядку.
Для отримання консультації з питань діяльності Колегії з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб'єктів державної реєстрації при Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький) тел.: (0382) 65-87-88.
Адреси для направлення скарг у сфері державної реєстрації до:
- Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) 29007, м. Хмельницький, вул. Володимирська, 91;
- Міністерства юстиції України: 01001, м.Київ, вул.Городецького, 13.

Також звертаємо увагу щодо можливості подання скарги у сфері державної реєстрації до Міністерства юстиції України у режимі онлайн за допомогою Порталу державних послуг iGov (переходьте за посиланням: https://igov.gov.ua/service/333/general).

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 27.10.2020
купівля
продаж
Міжбанк
$
28.34
28.36
33.48
33.49

Архів новин

<<Жовтень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31