clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
8 Червня 2011 Ольга 555

НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ФОНД БРАТІВ КЛИЧКІВ ОГОЛОСИВ «СТАРТ ДО УСПІХУ!»

Уперше за багато років в Україні з’явиться нова дитяча спортивна школа! 7 червня Фонд Братів Кличків в рамках Всеукраїнського проекту «Старт до успіху!» відкрив у м.Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) новий дитячий спортивний заклад. Офіційне відкриття та перші заняття дітей спортом у ДЮСШ №2 відбулись за участі виконавчого директора Фонду братів Кличків Ганни Старостенко та представників місцевої влади.

У новій школі працює відділення з боксу, настільного тенісу, боротьби – ці види спорту у Кам’янці є найбільш популярними серед дітей та молоді, але до появи нової ДЮСШ у них не було змоги займатися спортом у комфортних умовах та на сучасному обладнанні. Разом з тим, діти здобували високі результати у спорті – посідали перші місця у багатьох всеукраїнських та міжнародних турнірах, чемпіонатах України та Європи. Тому керівництво закладу та місцева адміністрація скористалися унікальною можливістю взяти участь у Всеукраїнському проекті Фонду братів Кличків «Старт до успіху!». На відкритті школи тренери запевнили всіх присутніх, що з появою нової сучасної школи за підтримки Фонду братів Кличків спортивні результати будуть лише примножуватись.

Ганна Старостенко, виконавчий директор БО «Фонд братів Кличків»: «Перемога в усьому, не лише у спорті – це наш принцип та наша мета. Але з перемогами не народжуються – їх здобувають. Тому дуже важливо, що діти мають на старті. Заняття спортом у комфортних умовах та під наглядом досвідчених тренерів може стати стартом до успіху у житті для наших дітей. Вони будуть не лише здорові, але й зайняті – адже відтепер у них є всі умови для фізичного виховання, гармонійного розвитку та становлення як особистості».

Нагадаємо, ДЮСШ №2 м. Кам’янець-Подільський стала одним із учасників Всеукраїнського проекту «Старт до успіху!». Впродовж року Фонд відкриє оновлені спортивні школи в містах Горлівка (Донецька обл.), Сєвєродонецьк (Луганська обл.), Хотин (Чернівецька обл..).

УВАГА! До 10 червня триває конкурс на пошук ще одного учасника проекту!
Правила участі – на сайті Благодійної організації «Фонд братів Кличків» www.klichkofund.org

Історія проекту
Проект «Старт до успіху!» став можливий за підтримки друзів та партнерів братів Кличків, які взяли участь в Першому Благодійному Гала-вечорі Фонду 1 листопада 2010 року. 150 чоловік підтримали ініціативу Фонду, взявши участь в аукціоні зі збору коштів на ремонт та реконструкцію дитячих спортивних шкіл та розвиток проектів освіти. (детальніше - http://www.klichkofund.org.ua/news/index/id/38)

Проект «Старт до успіху!» покликаний відкрити для дітей з різних куточків України спорт як інструмент досягнення життєвого успіху. На сьогодні Фонд вже обрав дитячі спортивні школи, які найбільше потребують допомоги. Організатори зупинилися на освітніх закладах, де навчають одразу декільком видам спорту, і в яких займається велика кількість учнів. Пріоритетними стали ті школи, що мають максимальну підтримку органів місцевого самоврядування, які гарантуватимуть їхнє утримання після реконструкції та оснащення обладнанням.
Фонд братів Кличків – благодійна організація, заснована Віталієм та Володимиром Кличками у 2003 році. Головною метою Фонду є створення необхідних умов для гармонійного розвитку молоді. Протягом п’яти років роботи Фонд здійснив низку соціальних проектів, покликаних популяризувати здоровий спосіб життя, розвивати спорт, підтримувати талановиту молодь та ін.
Діяльність Фонду братів Кличків полягає в реалізації соціальних проектів, пошуку додаткових засобів фінансування, а також у розвитку партнерських відносин з іншими благодійними організаціями та соціально відповідальним бізнесом.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 22.07.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
25.69
25.73
28.86
28.9

Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31