clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
8 Червня 2011 СМС-новини від читачів 867 2

Сьогоді увімкнув телевізор і побачив, що наш місцевий телеканал (33 канал), транслює американську телепередачу "Переможний голос віруючого".
Цікаво що спонукало трансяцію секстанської телепередачі на цьому каналі цілий тиждень і до речі не перший тиждень вона транслюється. Невже керівництво каналу не розуміє, що американська церква від нашої православної відрізняється. Може в нас в області та місті немає проблем чи цікавих тем для показу? Якщо керівництво каналу таке скаже, то власнику потрібно мабуть подумати чи потрібне таке не компетентне керівництво каналу. Цікаво скільки людей дивлячись цю передачу підуть в так звані "нові церкви". Чому на це так спокійно реагує наше православне духовенство? Ми спокійно реагуємо на те що як гриби після дощу то тут, то там появляються молитовні доми так званої правильної віри: адвентисти, ієговісти, баптисти і так далі. Я розумію свобода віросповідання. А потім після таких трансляцій, задурманені ідуть в такі церкви, продають квартири, переходять в рабство цих сект. А може це комусь вигідно? Чому наш народ так кинувся до цих нових віянь? Може в цих сектах вони знаходять те що не можуть дати наші православні священники? Може в цьому винна не тільки криза? Я розумію, для телеканалу потрібні гроші, але може не такою ціною. Може потрібно подумати і про наші національні цінності. Може потрібно хоч раз на тиждень запросити нашого священника. Може нехай він проведе якусь передачу. До речі, біля 33 каналу, поряд знаходиться православний собор з чудовим батюшкою. І ще одне, чому на це так спокійно дивиться міська влада. Невже і їм все одно?! Я розумію, свобода слова, але може вже не до такої міри. Цікаво що вони будуть показувати далі??? Може в наступному вони почнуть прославляти Гітлера і пропагувати неофашизм? А може я помиляюсь? Це моя особиста точка зору. Якщо вона комусь не подобається, прошу пробачення. Але на протязі тижня з 14-00 до 14-30 дивіться передачу "Переможний голос віруючого" і думайте чим вас зомбують і для чого це робиться. Ще раз прошу вибачення, за те що поділився своїми думками.

Коментувати:
Коментарів - 2:
Від: Левчук Олександр13.06.2011 08:54 Так може потрібно ввести цензуру. Чи взагалі закрити канал. Канал одного репортера.  Я то оберу, а ось інші, як вони? Скільки зараз таких які можуть опиратися цьому натиску?
Від: Віктор09.06.2011 16:51 скоро сатанюг по ТБ будуть показувати... а взагалі то менше потрібно дивитися той зомбо ящик... нічого хорошого там не показують то посте замилювання людської свідомості. гра... чи ще щось...  Шановний автор повідомлення, зрештою вам обирати що дивитися... 

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 17.07.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
25.93
25.96
29.08
29.11

Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31