Без втрат лише «Збруч» та «Атланта»

Спорт 2620

У другому матчі поспіль Прем’єр ліги чемпіонату Хмельницької області з футболу лише кам’янець-подільська «Атланта» та минулорічний чемпіон волочиський «Збруч» не оступилися.

«Збруч» із Волочиська на власному полі без особливих труднощів розібрався із хмельницько-деражнянським «Поділлям-Олімп». «Збручани» тричі забили в основний час та ще одного разу засмутили гостей на останніх хвилинах матчу. «Поділля-Олімп» на це відповіло лише голом з пенальті.
«Атланта» з Кам’янця-Подільського району відстояла перемогу у Віньківцях, де переграла місцеве «Заслав’я» - 2:1. Напруженим виявився матч у Нетішині між двома «Енергетиками». Господарі поля ще у першому таймі зуміли довести свою перевагу до трьох забитих голів, але по перерві «Енергетик-Іква» скоротив відставання до мінімуму. Проте останній гол був саме за нетішинцями – 4:2 і три очки йдуть команді з міста «атомників».
Хмельницьке ж «ДЮСШ №1» на власному полі програло старокостянтинівському «Случу» - 1:3.

Прем’єр ліги чемпіонату Хмельницької області
«Збруч» - «Поділля-Олімп» 4:1 (1:0)
Голи: Шляховий 31, Ціх 66, Скакун 83, Мартинюк 90+1 – Гуліватий 78, з пенальті
Попередження: Шляховий 48, Антонов 77, Лук’янов 77 – Колтуновський 33, Цубера 83.

«Заслав’я» - «Атланта» 1:2 (0:1)
Голи: Костишин 68, з пенальті – Зубик 27, Данчук 54.
Попередження: Грищук 65, Роговський 77 – Зубик 38.

«Енергетик» - «Енергетик-Іква» 4:2 (3:0)
Голи: Чутченко 12, з пенальті, Боца 22, Захарченко 42, Толстяк 69 – Кошуба 64, Девлиш 66.
Не реалізоване пенальті: Бондар 83 (Енергетик-Іква).
Попередення: Вецало 81, Гончару 85 – Дубілович 12, Мусол 70.
Вилучення: Лихвар 70 (навмисний удар суперника ногою в спину після зупинки гри).

«ДЮСШ №1» - «Случ» 1:3 (0:2)
Голи: Кравчук 83 – Меунарія 37, Козак 39, Ткачук 47.
Попередження: Рижук 44, Рентовський 70 – Меунарія 43, Козак 70.