У Хмельницькому близько ста тхеквондистів б’ються за медалі чемпіонату України (Фото)

Спорт 4311

На рахунку представників Хмельниччини уже чотири "золота" та по два "срібла" і "бронз".

Чемпіонат України з тхеквондо серед дорослих, який наразі проходить у Хмельницькому, зібрав близько ста спортсменів зі всіх куточків країни. Змагаються бійці у Дитячо-юнацькій спортивні школі №3 по вулиці Прибузька 3/1.
Честь Хмельниччини на турнірі відстоюють двадцять спортсменів. Головними конкурентами за призовий п’єдестал є харків’яни. Сьогодні та завтра тхеквондисти змагаються в особистому заліку. А у неділю пройде командний чемпіонат України.

Перший день для представників нашої області виявився багатим на медалі. Так, перше місце призового п'єдесталу посіли Валерій Михайловський (до 68 кілограмів), Сергій Чайка (до 80 кілограмів), Наталія Пісоцька (до 53 кілограмів) та Олександра Баранова (до 57 кілограмів). "Срібло" вибороли Сергій Назарчук (до 68 кілограмів) і Анна Горгулько (до 67 кілограмів). Третій результат показали Олексій Шаталов (до 58 кілограмів) та Тетяна Мулько (до 46 кілограмів).