«Спортлідер+» на власному полі програв івано-франківському «Урагану»

Спорт 1806

Завдячувати перемозі гості повинні суддям матчу.

Хмельничани невдало розпочало матч проти «Урагана», пропустивши гол у власні ворота уже на першій хвилині. Проте невдовзі паритет був відновлений — у господарів відзначився Дмитро Калуков.
Загалом у нападі саме івано-франківці діяли більш небезпечно і це увінчалося ще одним голом у ворота «Спортлідера+». Після перепочинку хмельничани більш гостро заграли поблизу воріт суперника і протягом двох хвилин Андрій Засенко зрівняв рахунок, а Володимир Сондак вивів «спортлідерців» вперед.
На жаль, втримати перемогу господарі не зуміли. В «Урагана» спершу забив Андрій Сімка, а згодом з пенальті відзначився бразильський легіонер івано-франківців Роніньо. От тільки пенальті, як такого, не було — м'яч влучив у груди Фетьку, але судді були безжальні. У підсумку 3:4 на користь «Урагана».
Наступним суперником «Спортлідера+» буде лідер чемпіонату «Єнакієвець», якого хмельничани прийматимуть у суботу 9 листопада.

«Спортлідер+» - «Ураган» - 3:4