«Спортлідер+»: нарешті позитивний результат

Спорт 1754

Хмельничани в Івано-Франківську вирвали нічию у місцевого «Урагану».

Хмельницький «Спортлідер+» у передостанньому матчі цього року на виїзді зустрічався із івано-франківським «Ураганом». У цій грі подоляни зуміли зробити те, що їм не вдавалося з жовтня — не програти.
Більше того, хмельничани першими відкрили рахунок у матчі — уже на другій хвилині Володимир Сондак з двох метрів «пробив» воротаря господарів поля. Проте «Спортлідер+» недовго був попереду. Через чотири хвилини гості дали пробити Євгенію Валенку, який з п'яти метрів був влучним.
Після перепочинку суперники били або повз ворота, або надійно грали голкіпери, аж поки на 36-ій хвилині хмельничан вдруге пропустили. Здавалося б, що «Спортлідер+» знову програє, але за одну хвилину до фінальної сирени Олексій Фетько замкнув простріл. Підсумкові 2:2 і «спортлідерці» вперше за дев'ять матчів пішли з майданчику не «на щиті».
В останній грі цього року «Спортлідер+» зіграє на виїзді із «Єнакієвцем» 28 грудня.