Кам'янецькі футболісти виграли чемпіонат Європи

Спорт 2308

Збірна України лише одного разу зіграла унічию, у решті матчів святкувала “вікторії”.

У португальському місті Майа пройшов чемпіонат Європи з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу. Наша збірна не просто виграла першість, але й здолала чемпіонів Світу та Паралімпіади в Лондоні — Росію.
У синьо-жовтій команді перемогу кували і троє кам'янчан: Віталій Трушев, Олександр Девлиш та Володимир Антонюк.
Завдяки перемозі над Португалією з рахунком 6:1 та нічиї із Англією (1:1), українці вийшли у чвертьфінал, де обіграли Північну Ірландію — 6:0. У півфіналі Україні протистояла Росія. Основний час завершився нічийними 0:0, в серії післяматчевих пенальті синьо-жовті були більш вправними - 5:4.
Фінальний матч проти Нідерландів наша збірна досить легко виграла. Уже на 9-й хвилині Володимир Антонюк “розмочив” рахунок, згодом перевагу подвоїв Євген Зінов'єв. Остаточний результат встановив Віталій Романчук — 3:0.
Загалом у турнірі Олександр Девлиш відзначився трьома забитими головами, Володимир Антонюк — двома, а Віталій Трушев — одним.