Шаблістка з Нетішина нафехтувала на “бронзу” чемпіонату України

Спорт 1690

Ірина Пізнюр була єдиною представницею Хмельниччини, кому вдалося піднятися на призовий п'єдестал.

Нетішинська шаблістка Ірина Пізнюр виграла нагороду за третє місце на чемпіонаті України з фехтування серед кадетів.
На попередній стадії турніру наша спортсменка здобула п'ять перемог і лише одного разу програла, кваліфікувавшись таким чином до 1/16 фіналу з дев'ятої рейтингової сходинки. Уже в “олімпійці” подоляночка розправилася із черкащанкою Анастасією Мінчуковою (15:13), одеситкою Ганною Сулацькою (15:7) та Анною Дубовою з Миколаєва (15:7).
Переможну ж поступ Ірини Пізнюр зупинила киянка Олена Писаренко — 6:15. Завершивши чемпіонат на стадії півфіналу, нетішинка удостоїлася нагороди за третю підсумкову сходинку змагань.