ye-logo.v1.2
23 Листопада, 2020

Хмельницькі фехтувальники здобули перемогу на змаганнях в Ужгороді

Спорт 1606
Фото: khmelnytsky.com

Дарія Садова посіла І місце серед дівчат 10-13 років.

Вихованці відділення фехтування Хмельницької ДЮСШ №2 нещодавно спробували свої сили у всеукраїнських змаганнях, що відбулись минулими вихідними в Ужгороді.
Як повідомляють у міськраді, Дарія Садова посіла І місце серед дівчат 10-13 років на Закарпатському етапі відкритої Всеукраїнської дитячої ліги з фехтування на шпагах серед юнаків та дівчат 10-13 років. Юна спортсменка є вихованкою тренера-викладача відділення фехтування Хмельницької ДЮСШ №2 Ігоря Свідницького.

Вихованці відділення фехтування ДЮСШ №3, які теж боролися за звання кращих на цих змаганнях, також привезли додому перемогу: І місце здобув Тимофій Крижанівський та VI місце - Андрій Гуменюк (тренер-викладач Юрій Мазур).
Окрім того, вихованці відділення шахів цієї ж дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у фіналі чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 14 років (класичні, швидка гра та бліц, сезон 2014-2015 років) у Вінниці. Євгенія Дзятко посіла п’яте місце з класичних шахів (тренер-викладач Марина Зінгайло).

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую