Європейські ігри: знову день без медалей

Спорт 1893
У Баку завершилася велогонка, в якій Тетяна Рябченко посіла 18 місце
У Баку завершилася велогонка, в якій Тетяна Рябченко посіла 18 місце. Фото: baku2015.com

Подільські спортсмени в складі збірної України продовжують виступати в столиці Азербайджану

Сьогодні в Баку на старт велогонки на шосе вийшла Тетяна Рябченко. Майже 120 кілометрів гонки хмельничанка пройшла за 3 години 25 хвилин та 53 секунди, програвши переможниці Олені Аміалюсик із Білорусі понад п’ять хвилин. Із 79 по 107 кілометр Тетяна трималася в когорті ТОП-15 спорстменів, однак на заключних кілометрах дистанції суперниці витіснили Рябченко на 18 місце.

Завершив свої виступи і Олег Плотницький, який в змаганнях із пляжного волейболу разом із Олексієм Деніним в матчі за вихід до 1/16 фіналу програли парі Азербайджану.

Отже, поки що єдиною подолянкою, яка здобула нагороду перших Європейських ігор, залишається борчиня Аліна Стаднік-Махиня.

Наступними подолянами, які візьмуть участь у турнірі в Баку, стануть самбісти Дмитро Бабійчук та Іван Васильчук. Вони вийдуть на килими в понеділок, 22 червня.