ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Вільна боротьба. До Польщі їдуть троє хмельничан

Спорт 1433
Аліна Стаднік-Махиня, після успіху на перших Європейських іграх у Баку, тепер спробує виграти турнір із вільної боротьби в Польщі
Аліна Стаднік-Махиня, після успіху на перших Європейських іграх у Баку, тепер спробує виграти турнір із вільної боротьби в Польщі. Фото: hromadske.tv

За декілька днів у Варшаві стартують два міжнародні турніри, в яких візьмуть участь українські спортсмени.

Змагання серед жінок та чоловіків із вільної боротьби, в яких візьмуть чимало титулованих спортсменів, розпочнуться вже 23 липня. І, що приємно, в складі збірної України виступлять троє представників Хмельниччини.

Так, у міжнародному турнірі «Меморіал Зіолковського» змагатимуть двоє хмельничан. Олексій Мельник у ваговій категорії до 70 кілограмів розпочне участь 23 липня і, в разі успішних поєдинків, продовжить боротьбу за нагороди наступного дня. Це ж стосується і Гліба Кутєя, який вийде на килим для вільної боротьби в ваговій до 97 кілограмів.
 
Майже водночас відбудеться й жіночий турнір «Poland Open», участь в якому візьме чемпіонка Європейських Ігор, світу та Європи Аліна Стаднік-Махиня, яка змагатиметься у ваговій категорії до 69 кілограмів. Першу свою сутичку вона проведе 24 липня. Ну, а вирішальні протистояння, в яких розіграють нагороди, пройдуть 25 липня.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую