Подільські дзюдоїсти здобули 5 нагород на першості України

Спорт 1899
Участь у чемпіонаті України з дзюдо (U-18), який завершився в Львові, взяли  понад 450 спортсменів
Участь у чемпіонаті України з дзюдо (U-18), який завершився в Львові, взяли понад 450 спортсменів. Фото: judo-u.com

У Львові завершився чемпіонат країни серед дзюдоїстів 1999-2001 року народження.

Представники Хмельницької області здобули не лише чотири особисті нагороди, а й одну командну. Сталося це в змаганнях серед дівчат. Дарина Волощук, Анастасія Врублевська, Ірина та Анна Слободянюк у «стінці на стінку» отримавши право поборотися за «бронзу», у «малому фіналі» виграли в збірної Львівської області з рахунком 4:1.

А ось в індивідуальних змаганнях наші дівчата здобули дві срібних та одну бронзову медалі. «Срібло» на рахунку Анастасії Врублевської та Алли Оніщук. «Бронза» в Анни Слободянюк.

У змаганнях серед хлопців чемпіоном України в ваговій категорії до 66 кілограмів став Станислав Семков із Дунаєвець.

Зауважимо, що в першості України взяли участь понад 450 дзюдоїстів із 22 областей України. Ці змагання стали першим етапом відбору до національної збірної України, яка 1-3 липня візьме участь у чемпіонаті Європи, який пройде в Фінляндії.