Бокс. Черговий тріумф хмельничан

Спорт 2146
Степан Грекул (у червоному) у фіналі з рахунком 3:0 переміг боксера з Миколаєва
Степан Грекул (у червоному) у фіналі з рахунком 3:0 переміг боксера з Миколаєва. Фото: khmelboks.km.ua

У Миколаєві на міжнародному турнірі троє хмельничан здобули нагороди.

Два "золота" та одна "бронза" - такий результат продемонстрували троє вихованців хмельницької ДЮСШ №2 "Авангард" на міжнародному турніри, який проходив у Миколаєві.

Так, Максим Боруца, який боксував у ваговій категорії до 91 кілограму, впевнено дійшов до півфіналу, в якому поступився харківському спортсмену та здобув бронзову медаль.

А ось решта хмельничан змогли не лише подолати бар’єр 1/2 фіналу, а й виграти вирішальні поєдинки на турнірні. Сергій Чайка (вагова категорія до 75 кілограмів) переміг полтавського спортсмена з рахунком 3:0 та посів найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Не залишив ніяких шансів суперник - боксеру з Миколаєва, й Степан Грекул, який виграв змагання у ваговій категорії до 81 кілограму.