ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничани здобули сім нагород з плавання на змаганнях у Вінниці

Спорт 1546
У Вінниці за нагороди в 10 дисциплінах змагалися більше 100 юних спортсменів
У Вінниці за нагороди в 10 дисциплінах змагалися більше 100 юних спортсменів. Фото: noc-vin.org.ua

Завершився десятий меморіал 14-разової чемпіонки СРСР з плавання, 29-разової рекордсменки СРСР та України, фіналістки Олімпійських ігор-1952 Марії Гавриш.

Участь у змаганнях взяли спортсмени 1999 року народження та молодші з декількох міст України та Польщі. І команда Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді посіла третє загальнокомандне місце.

За повідомленням Хмельницького обласного відділення Національного олімпійського комітету, одразу дві нагороди – золота (на дистанції 50 метрів брасом та срібна – 200 метрів брасом), на рахунку Яна Чепуренкова. Дві «бронзи» на 50 та 100 метрів брасом здобула Ірина Лишенко. Стільки ж бронзових нагород і на рахунку Леоніда Гриценка, який став третім в плаванні на спині на дистанціях 50 та 100 метрів. Ще одну бронзову медаль на дистанції 100 метрів батерфляєм виборола Валерія Боровицька.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую