Подільські важкоатлети здобули медалі на чемпіонаті України серед молоді

Спорт 2566
Володимир Болгарин став чемпіоном України в ваговій категорії до 85 кілограмів
Володимир Болгарин став чемпіоном України в ваговій категорії до 85 кілограмів. Фото: ironworld.ru

У Скадовську Херсонської області завершилася першість країни з важкої атлетики серед молоді, віком до 23 років.

Представники Хмельницької області здобули три нагороди, дві з яких найвищого ґатунку. Щоправда, декільком важкоатлетам не вистачило трохи піднятої ваги, щоб здобути медалі, а тому вони посіли 4-5 місця.

У ваговій категорії до 62 кілограмів Ярослав Заболотний з Макова став бронзовим призером чемпіонату України. А Володимир Болгарин, який змагався в вазі 85 кілограмів та представляв Хмельницький і Луганщину, став чемпіоном із результатом 335 кілограмів (160 у ривку + 175 у поштовху) .

У змаганнях серед жінок в ваговій категорії до 53 кілограмів Ангеліна Ломачинська з Макова, яка нещодавно виграла дорослий чемпіонат України, стала переможицею і на молодіжному. До того ж, змогла покращити свій результат на 5 кілограмів. Якщо в травні вона в сумі підняла 160 кілограмів, то в Скадовську – 165 кілограмів (75 + 90).