Футзал. «Поділля»-УМВС» програло «Одесі» (ФОТО)

Спорт 3094

Хмельничани зазнали другої поразки в чемпіонаті України серед команд першої ліги

Матч, між хмельницьким «Поділлям-УМВС» та МФК «Одесою» став центральним у звітному турі, оскільки команди між собою вирішували долю другого місця. До гри ж на ньому перебували одесити, а подоляни йшли четвертими. І, здавалося, що «Поділлю» вдасться здолати гостей, оскільки вже у першому таймі Сергій Чайковський, Ігор Глушок та Олексій Колесников зуміли відзначитися в воротах суперника, тоді як одесити забили лише один гол. Але в другому таймі господарів наче підмінили. Чи то гості так потужно заграли? Важко знайти відповідь на це запитання. Але факт залишається фактом – одесити наколотили в ворота хмельничан сім голів! У підсумку й поїхали з Хмельницького із переможним рахунком 8:3.

Що ж, «Поділля-УМВС» пішло за новорічні канікули. Свій наступний матч команда проведе 22 січня у Львові проти «Енергії-2».