Футбол. Аматори. «Агробізнес» - ФК «Малинськ»: три голи і три очки «в кишені» (ВІДЕО)

Спорт 2763

Волочиська команда продовжує очолювати свою групу в чемпіонаті України.

У Волочиську на стадіоні «Юність» відбувся поєдинок 17 туру чемпіонату країни серед аматорів в групі 1. Місцевий «Агробізнес» приймав ФК «Малинськ» з Рівненської області, який є середняком у першості. І волочиський клуб здобув доволі впевнену перемогу.

«Нам вдалося забити швидкий гол, коли на 7 хвилині відзначився Тарас Пліс, - каже головний тренер «Агробізнеса» Андрій Донець. – Звісно, хлопці не розслабилися, а тому створили ще чимало моментів. Щоправда, реалізувати їх не змогли. Та в другому таймі ми втілили свою перевагу ще у два голи. Спочатку забив Віталій Груша, а потім і Микола Темнюк».

Отож, перемігши з рахунком 3:0, «Агробізнес» зберіг за собою перше місце, маючи в своєму активі 38 очок. «Попереду в нас ще чотири матчі, в яких потрібно перемагати, щоб вийти до фіналу, - продовжує наставник волочиської команди. – Найближчий поєдинок 21 травня в Оржіві Рівненської області проти «ОДЕКа». Суперник непростий, але ми немаємо права втрачати очки».