Хмельницька шпажистка стала призеркою чемпіонату Європи

Спорт 2891
Хмельничанка Єва Мазур (друга ліворуч) стала срібною призеркою чемпіонату Європи в складі збірної України. Фото: Федерації фехтування України

Збірна України здобула «срібло» в Італії.

В італійському місті Фоджа триває чемпіонат Європи з фехтування серед кадетів. І жіноча збірна України з фехтування на шпагах, в складі якої виступала хмельничанка Єва Мазур стала срібним призером змагань.

Наші дівчата Єва Мазур, Анна Чернишова, Дар'я Садова та Ксенія Макарущенко почали виступ відразу в 1/8 фіналу, де виграли у Греції з рахунком 45:28, далі перемогли третій номер посіву збірну Італії - 45:37. За вихід у фінал українки здобули вольову перемогу над росіянками, обігравши суперниць з мінімальною перевагою з рахунком 45:44.

У фіналі ж змагань українки не впоралися з командою Угорщини, програвши з рахунком 38:45.

Як зазначають у Федерації фехтування України, «срібло» Мазур, Чернишової, Садової і Макарущенко стало першою медаллю для збірної України на континентальній першості в Італії.