Футбол. «Поділля» - «Агробізнес»: матч, який вирішив долю Кубка міського голови (ФОТО)

Спорт 4333

У Хмельницькому завершився товариський турнір, який тривав майже місяць.

Сьогодні, третього березня, відбулися заключні матч «Кубка міського голови Хмельницького» з футболу, участь в якому брали вісім команд. І останній поєдинок турніру став, по суті, фінальним, адже від нього залежало те, яка ж команда стане переможцем турніру.

Щоправда, спочатку зіграли «Поділля» U-19 та «Нива» з Теребовлі. Команди, які вже не претендували на нагороди. Тим не менше, матч видався цікавим і безкомпромісним, перемогу в якому святкувала «Нива», яка виграла 1:0. Єдиний гол у грі забив Олександ Бегашов.

«Поділля» - «Агробізнес»: матч, в якому вирішилася доля «Кубка міського голови Хмельницького».

Ну, а «родзинкою» усього турніру став поєдинок хмельницького «Поділля» та волочиського «Агробізнеса». Саме ці команди не програли до цього жодного матчу. Але хмельничани, на відміну від команд з Волочиська, все таки одного разу не змогли здолати суперника, коли зіграли внічию з вінницькою «Нивою». А тому мали на два бали менше, ніж в «Агробізнеса», якого в цій грі влаштувала б і нічия. «Поділлю» ж, аби виграти Кубок, потрібно було лише перемагати.
Попри те, що турнір товариський, команди вийшли на грі в бойвих складах. Хіба що «Агробізнес» задіяв одного гравця на перегляді. Решта ж – футболісти, які на контракті. І на початку матчу саме волочиська команда діяла агресивніше в нападі, але для взяття воріт не вистачало заключного удару.

Вже на 13 хвилині «Агробізнес» міг відкрити рахунок у грі. Євген Чепурненко зі штрафного навіс на Ігоря Курила і той в один дотик головою переводив м'яча у лівий від Єгора Нестеренка кут. «Поділля» врятувала стійка. Та хмельничани не забарилися з відповіддю. На 15 хвилині Володимир Гладкий небезпечно пробив, але Костянтин Одольський завадив м'ячу влетіти в його ворота.

Майже увесь час на полі точилася рівна боротьба. Були й емоції, й порушення правил, і суперечки. Так на 42 хвилині матчу Віталій Каверін увірвався у штрафний майданчик «Агробізнес», віддав пас на Олександра Музичука, який одразу пробив. М'яч влучив у Дмитра Юхимовича та полетів на кутовий. Футболісти «Поділля» почали емоційно доводити, що «смугастий» влучив у руку захиснику «Агробізнеса». Волочиські ж футболісти напоялгали – той влучив у груди. У підсумку… кутовий, з якого «Поділля» нічого не створило.

У другому таймі хмельничани вийшли тим самим складом, а Андрій Донець залишив лише Одольського, Гагуна, Курила, Чепурненка. Решту ж футболістів замінив. А серед них вийшов і Богдан Семенець, який претендував на звання кращого бомбардиру турніру.

Та першими відзначитися мали нагоду гравці «Поділля». Але на 56 хвилині Артем Панасенков не зміг влучити у рамку воріт суперника. Вже через хвилин 15-20 «Агробізнес» міг забивати. Але… удар Ничипоренка «потягнув» Нестеренко. На цьому атака не завершилася, і наступний удар вже у виконанні Чепурненка знову відбив Нестеренко.

Все йшло до того, що матч може завершитися з рахунком 0:0. Але «Поділлю» потрібно було вигравати, і схоже це дещо заважало хмельничан. Вони поспішали та помилялися. І на 85 хвилині матчу помилка Нестеренка на виході призвела до того, що Богдан Семенець перекинув через голкіпера м'яч, який і опинився в воротах – 0:1. Ну, а цей гол для Семенця став шостим на турнірі, який і приніс йому звання кращого бомбардира.

Отож, «Агробізнес» виграв не лише цей матч, а й став володарем «Кубка міського голови Хмельницького». Друге місце посіло хмельницьке «Поділля», третє – ФК «Малинськ».

Вручили на турнірі й відзнаки гравцям. Кращим у складі «Поділля» U-19 став Дмитро Низовець, ФК «Малинськ» - Дмитро Проневич, у «Поділлі» - Олександр Воловик, в «Агробізнесі» - Олег Ничипоренко.

Кращим у складі «Поділля» U-19 став Дмитро Низовець.

Кращим у складі «Поділля» став Олександр Воловик.