Футбол. «Агробізнес» зіграв із латвійським клубом

Спорт 4742
Волочиський "Агробізнес" у Туреччині зіграв у нічию з латвійським ФК "Валмієра"
Волочиський "Агробізнес" у Туреччині зіграв у нічию з латвійським ФК "Валмієра". Фото: прес-служби ФК "Агробізнес"

Команда з Волочиська провела свій перший матч на зборах у Туреччині.

«Агробізнес», який готується до весняної першості України в першій лізі, зіграв у Белеку свою першу контрольну гру. Суперником волочиської команди став представник вищої ліги чемпіонату Латвії ФК «Валмієра».

Відзначимо, що латвійська команда завершує свою підготовку до внутрішнього чемпіонату, який сьогодні стартував у Латвії. Утім, «Валмієра» свій перший офіційний матч проведе 17 березня проти «Даугавпілсу». А тому матч проти «Агробізнесу» для підопічних грузинського наставника Тамаза Пертії був, так би мовити, генеральною репетицією.

Утім, саме представник Хмельниччини зміг першим відкрити рахунок у грі. На 25 хвилині поєдинку відзначився Микола Когут. Але латвійці змогли відігратися, коли на 36 хвилині в воротах Костянтина Одольського відзначився Ерікс Пунцулс, який у нинішнє міжсезоння перейшов до «Валмієри» з іншого латвійського клубу – «Лієпає».

У другому таймі жодній з команд не вдалося відзначитися. А тому матч завершився внічию 1:1.

Свій наступний спаринг у Туреччині команда Андрія Донця планує провести 11 березня проти «Кирану» з Казахстану.