П’ять нагород на десятьох

Спорт 2333

У Луцьку завершилися спортивні ігри молоді України з боротьби самбо, на яких честь Хмельниччини відстоювали десять спортсменів, які спромоглися здобути п’ять нагород, дві з яких найвищого гатунку.

Так у фіналі вагової категорії до 57 кілограмів зустрілися двоє братів з Нетішина Віталій та Володимир Гонгало. Останній і став переможцем турніру, а його брат здобув срібну нагороду ігор. У ваговій категорії понад 80 кілограмів серед жінок не було рівних дунаєвчанці Ірині Кіндзерській. Хмельничанка Вікторія Кучер, яка боролася в ваговій категорії до 60 кілограмів, посіла друге місце. Ще одну нагороду до скарбнички збірної Хмельниччини поклав Антон Вагнер, який у ваговій категорії до 57 кілограмів посів третє місце.