ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі підлітки отримали інвентар для гри у регбі

Спорт 2228
Під час реалізації проєкт для вихованців спортивних шкіл міста провели майстер-класи
Під час реалізації проєкт для вихованців спортивних шкіл міста провели майстер-класи. Фото: khm.gov.ua

Кошти виділили в рамках проєкту «Громадські ініціативи»

Спортивний інвентар для гри у регбі, на майже 50 тисяч гривень, отримали вихованці міських підліткових клубів. Кошти на новий інвентар виділили з міського бюджету в рамках проєкт «Громадські ініціативи». Про це повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

Ініціаторами проєкт виступила ініціативна група Федерації регбі Хмельницької області. Загальна вартість проєкту майже 50 тисяч гривень, з них з міського бюджету виділено 31 тисячу гривень.

"В рамках проєкту було закуплено 20 регбійних м’ячів, 8 комплектів фішок, 40 штук маніжок та 100 комплектів стрічок для гри у регбі-5 або безконтактного регбі. Спортивний інвентар отримали вихованці підліткових клубів «Індіго», «Романтик», «Вікторія» міського Центру по роботі з дітьми та підлітками. Ще один клуб «Сіріус» отримає спортивне обладнання згодом", - йдеться в повідомленні.

Окрім цього в ході реалізації проєкт для вихованців спортивних шкіл міста провели майстер-класи та кущові змагання, аби популяризувати гру і здоровий спосіб життя.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую