Футзал. «Сокіл» зіграв із чемпіоном Бельгії

Спорт 2033
Артур Подлюк у Бельгії відзначився трьома голами у першому контрольному матчі проти клубу Галле-Гоойк. Фото: з архіву

Хмельничани провели свій перший з двох запланованих товариських матчів.

Футзалісти хмельницького «Сокола» в бельгійському Галле зіграли контрольний матч проти багаторазового чемпіона цієї країни «Галле-Гоойка». І у першій з двох запланованих ігор, сильнішими виявилися саме українці.

Вже на другій хвилині поєдинку хмельничани відкрили рахунок у поєдинку – відзначився Андрій Хамдамов. Але потім бельгійці змогли зрівняти рахунок і піти на перерву за рахунку 1:1.

У другому таймі господарі за 10 хвилин двічі забили в ворота «Сокола». Але втримати перевагу 3:1 не змогли. На 33 хвилині Артур Подлюк скоротив відставання, а згодом – на 35 та 36 хвилинах, забив ще двічі. «Крапку» в матчі поставив Дмитро Сорока, який відзначився на 38 хвилині. Отож, хмельничани здолали бельгійців з рахунком 5:3.

Сьогодні «Сокіл» та «Галле-Гоойк» зіграють другий матч. Він розпочнеться о 22.15 за київським часом. Після матчів у Бельгії, хмельничан очікують 16-17 серпня ще два спаринги у Чехії проти «ЕРА-ПАКу».