Футзал. Хмельничани вийшли до 1/8 фіналу Кубка України

Спорт 1891
Хмельницькі делікатеси змогли пройти львівський Бастіон у Кубку України
Хмельницькі делікатеси змогли пройти львівський Бастіон у Кубку України. Фото: facebook.com/fk.khm.delikatesi

У матчі-відповіді «Хмельницькі делікатеси» змогли втримати перевагу.

У Львові пройшов матч-відповідь другого етапу Кубка України з футзалу між місцевим «Бастіоном» та «Хмельницькими делікатесами». Хмельничанам, які в першому матчі вдома переграли львів’ян з рахунком 5:3, необхідно було втримати цю перевагу. Що, власне, їм і вдалося.

Господарям вдалося швидко повести в рахунку після того, як на 4 хвилині відзначився Віталій Багряк. Та хмельничани ще до перерви зрівняли рахунок – на 12 хвилині забив Дмитро Мартинюк. Ще по два голи команди забили в другому таймі. За «Бастіон» відзначилися Олег Іванішин та Андрій Любуська, а за «Хмельницькі делікатеси» - Андрій Наконечний та Віталій Рябоконь.

У підсумку матч завершився внічию 3:3, яка задовольнили хмельницьку команду, адже за результатами двох матчів до 1/8 фіналу вийшли саме хмельничани.

Хто стане суперником «Хмельницьких делікатесів» у наступному раунду Кубка України, вирішить жеребкування. Коли воно пройде, в Асоціації футзалу України поки не повідомляли.