Волейбол. «Поділля» вдома розібралося з «Нікополем»

Спорт 2039
Хмельницьке волейбольне Поділля є одним із лідерів у вищій лізі чемпіонату України. Фото: ілюстративне з архіву

Хмельничани у першому матчі домашнього туру здолали команду з Дніпропетровщини.

Сьогодні, 4 грудня, хмельницький волейбольний клуб «Поділля» провів свій перший з двох матчів 3 туру чемпіонату України в вищій лізі. Суперником хмельничан став ВК «Нікополь», який не зміг завдати першої поразки в першості команді Романа Ковальчука. «Поділля» впевнено перемогло з рахунком 3:0.

І хоч хмельничани розпочали матч помилкою на подачі, але гостям не вдалося піти у відкрив. Волейболісти «Поділля» доволі впевнено діяли на майданчику і швидко змогли досягнути комфортної для себе переваги – 8:3. А згодом час від часу навіть нарощували свій відрив. У підсумку стартову партію хмельничани виграли з рахунком 25:17.

У другому сеті гра йшла за схожим сценарієм. Потужний старт «Поділля» і 8:1 на табло. Щоправда, наставник хмельничан почав випускати молодь, і нікопольцям вдалося дещо нав’язати гру. Але ж не виграти сет. Хмельницька команда знову була сильнішою. Цього разу 25:18.

Ну, а третя партія стала заключною. «Поділля» знову виграло – 25:14 та здобуло перемогу в матчі з рахунком 3:0.
Вже завтра, 5 грудня, хмельничани у спорткомплексі «Новатор», що на Тернопільській 13/4, проведуть свій черговий матч. Цього разу проти «Бахмута-ШВСМ» із Донеччини. Початок матчу о 10.00.

Нагадаємо, цього вік-енду в Хмельницькому відбуваються матчі чемпіонатів України як з волейболу, так і баскетболу.