Чемпіонат Європи з фехтування: Галина Пундик здобула бронзу!

Спорт 3718

Перший день чемпіонату Європи з фехтування закінчився для України двома медалями в жіночій шаблі. Золото і звання чемпіонки Європи завоювала Ольга Харлан з Миколаєва, а бронзу – Галина Пундик з Нетішина.

Галина Пундик у Шеффілді програла лише одну сутичку – у півфіналі наша земляка поступилася польці Олександрі Сохе (11:15). А тому змогла повторити свій успіх 2009 року, коли Галина теж стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи.
Ще одна представниця Хмельниччини в фехтуванні на шаблях – Ольга Жовнір завершила свою боротьбу на стадії 1/16 фіналу, поступившись азербайджанської спортсменці Аїді Алазгаровій 13:15. Таким чином Жовнір посіла 17 місце.
Чемпіонат Європи продовжується. А тому, сподіваємося, подільські фехтувальники, яких в складі збірної України п’ятеро, здобудуть іще нагороди.