Олег Каяфа став бронзовим призером чемпіонату України з легкої атлетики

Спорт 3263

Сьогодні скарбничка збірної Хмельницької області може поповнитися ще, як мінімум, однією нагородою

У Донецьку, де триває чемпіонат України з легкої атлетики, Олег Каяфа в бігу на 800 метрів здобув бронзову нагороду. Відтепер у заліку подільських спортсменів три нагороди – золота (Андрій Макарчев), срібна (Андрій Бородкін) та бронзова (Олег Каяфа).
Решта спортсменів у третій день змагань не змогла вибороти медалі чемпіонату України. Так у бігу на 3000 метрів з перешкодами Сергій Снігур фінішував тринадцятим, а Артем Рубанко в метанні молота у фіналі не здійснив жодної спроби. Сьогодні ж, у заключний день змагань, відбудуться фінали у секторі потрійних стрибків. Дмитро Тидень, подолавши кваліфікацію із третім результатом, має всі шанси здобути у фіналі медаль. Спродіваємося, що Наталія Снігур, яка вийшла до фіналу із шостим результатом, теж побореться за місце на п’єдесталі.