Футбол. «Полісся» - «Епіцентр»: досвід та майстерність взяли своє (ФОТО)

Спорт 2098
Максим Гріний мав шанс на 15 хвилині матчу забити у ворота Полісся, але переграти Олега Кудрика не зумів. Фото: автора

Команда з Хмельниччини не змогла перервати свою без виграшну серію, зазнавши поразки в Житомирі.

У чемпіонаті України з футболу VBET UA Першій відбулися матчі 9 туру. Кам’янець-подільський «Епіцентр» гостював у Житомирі, де зіграв проти «Полісся» - команди, яка у восьми поєдинках здобула сім перемог та одну нічию. І цього разу житомиряни знову виграли – 3:0.

«Епіцентр», який востаннє перемагав 24 вересня в Львові над «Карпатами», останні три тури ніяк не міг виграти. Команда Сергія Нагорняка спочатку вдома зіграла внічию з тернопільською «Нивою» 1:1, потім програла в Івано-Франківську «Прикарпаттю» 1:0, а згодом у Дунаївцях «розписала мирову» з чернівецькою «Буковиною» 0:0. Щоправда, таким результатам є певні пояснення. Адже тренерському штабу останнім часом не вдається зібрати на матч найсильніший склад – то хтось захворіє, то в когось травма. Та й матч у Житомирі не став винятком.

До травмованого Олександра Жмуйди та захворівшого Барбоси да Сілви додався ще й основний воротар Сергій Чернобай. Він, напередодні гри проти «Полісся», травмувався на тренуванні. Крім цього, поєдинок у Житомирі пропускав Владислав Мороз, який відбував дискваліфікацію за отримані жовті картки.

Полісся - Епіцентр - матч 9 туру

Полісся - Епіцентр - матч 9 туру.

Попри кадрові проблеми, «Епіцентр» все одно мав шанси на те, аби не програти. Ось тільки потрібно було реалізувати свої моменти. Як сказав після гри головний тренер подолян Сергій Нагорняк, його команда нічим не поступалася супернику. «Можу сказати, що рахунок не по грі, - висловився Сергій Нагорняк. За рахунку 0:0 у нас були чудові моменти. І для того, щоб вигравати такі матчі, потрібно витискати максимум. На жаль, «Полісся» витиснуло максимум, ми – нічого».

Вже на 15 хвилині Максим Гірний, отримавшив пас від Сергія Стеня, міг «розпечатати» ворота «Полісся», адже вийшов віч-на-віч із голкіпером житомирян. Ось тільки переграти Олега Кудрика йому не вдалося. Натомість господарі своїм шансом скористалися на 23 хвилині, коли Пилип Будківський випередив захисників «Епіцентру» та замкнув пас Морозка з правого флангу. Для кращого форварда нинішнього чемпіонату цей гол став восьмим у першості. Та в другому таймі Будківський на 65 хвилині забив і дев’ятий гол. А цей забитий м’яч Сергій Нагорняк назвав «голом-близнюком», адже він був доволі схожим на перший – навіс із флангу, Будківський випереджає усіх і головою пробиває влучно.

Сергій Стень

Сергій Стень (з м'ячем) також мав шанси забити у ворота Полісся.

Та до цього ще на 29 хвилині «Епіцентр» мав шанси зрівняти рахунок. Але знову Гірного підвела реалізація моментів. Були моменти в кам’янчан і на початку другого тайму – та з ударами Стеня та Гріного впорався голкіпер «Полісся».
Після другого голу Будківського на 65 хвилині, минуло лише дві хвилини, як «Полісся» знову забило. Цього разу відзначився Денис Янаков. «Епіцентр» намагався хоча б забити гол-престижу, але… Матч так і завершився з рахунком 3:0 на користь «Полісся». «Важкий матч. Ми очікували на таку гру. Суперник добре контролював м’яч. Але я зробив зміни, вийшли наші швидкі гравці й за рахунок швидкості ми забили три м’ячі», - після матчу сказав наставник житомирян Юрій Калітвінцев.

Позиційна боротьба точилася в штрафних майданчиках обох команд.

«Епіцентр» після 9 турів продовжує посідати третє місце, маючи в активі 14 очок. Попереду – «Карпати» з 19 балами та «Полісся» з 25 очками. Вже 28 жовтня підопічні Сергія Нагорняка в Дунаївцях проведуть свій 10 матч у чемпіонаті. Суперником стане «Діназ» із Київщини, який в першому колі поступився «Епіцентру» з рахунком 1:3.