Спортсменка з Хмельниччини здобула медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Спорт 2336
Надія Шпілька виступала у ваговій категорії до 59 кілограмів
Надія Шпілька виступала у ваговій категорії до 59 кілограмів. Фото: з фейсбуку Хмельницької ОВА

Надія Шпілька виборола одразу три бронзи.

У Єревані, столиці Вірменії, триває чемпіонат Європи з важкої атлетики. Як вже писав сайт «Є», у перший день змагань хмельничанка Ангеліна Ломачинська виборола дві бронзові медалі. Ще три бронзи вчора, 17 квітня, здобула Надія Шпилька, яка теж є представницею нашої області. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної військової адміністрації.

Надія Шпілька виступала у ваговій категорії до 59 кілограмів. Спершу вона підняла 93 кілограми у поштовху, а далі — 114 кілограмів у ривку. Загальний результат хмельничанки у двоборстві склав 207 кілограмів. Як наслідок, Надія Шпілька протягом 17 квітня виборола для України три бронзові медалі.

Нагадаємо, чемпіонат Європи з важкої атлетики стартував 15 квітня. Тоді у ваговій категорії до 49 кілограмів виступала Ангеліна Ломачинська. У перший день змагань вона здобула одразу дві бронзові медалі. У ривку спортсменка підняла 81 кілограм і за сумою двоборства показала результат у 176 кілограмів.