Футбол. «Епіцентр» втратив очки в матчі з «Оболонню» (ФОТО)

Спорт 2384
Епіцентр у Києві поступився Оболоні
Епіцентр у Києві поступився Оболоні. Фото: автора

Кам’янчани провели свій черговий матч у першій лізі.

6 травня кам’янець-Подільський «Епіцентр» в Києві зіграв свій п’ятого туру другого етапу чемпіонату України з футболу в групі «Чемпіонська». Суперником була столична «Оболонь», яка посідала друге місце. Кам’янчани перебували на шостій сходинці та в разі перемоги могли, за певних обставин, покращити своє турнірне становище. Навіть нічия в матчі проти «Оболоні» була б позитивний результатом для «Епіцентра». Але… «Оболонь» перемогла 2:1.

Вже на початку матчу перша ж атака команди з Хмельниччини могла завершитися взяттям воріт суперника. Утім, удар Руслана Буряка був неточним. А ось «Оболонь» на 22 другій хвилині використала свій шанс – після навісу з флангу експівзахисник волочиського «Агробізнеса» Віталій Груша перевів м’яч у сітку воріт Романа Жмурка. Згодом, Груша міг оформити і дубль, але з ударом на 29 хвилині впорався голкіпер «Епіцентра».

Вже на 77 хвилині матчу кам’янчанам все таки вдалося відігратися. Це Сергій Стень з лінії штрафного майданчика потужно пробив у дальню від голкіпера «дев’ятку», і рахунок став 1:1. Але зберегти нічию «Епіцентру», як це було в матчі 1 туру, не вдалося. На 88 хвилині атака «Оболоні» завершилася тим, що Олегу Слободяну вдалося переправити м’яч у сітку воріт гостей – 2:1.

«Враження погані, адже програли. Це футбол, таке трапляється, трохи недотерпіли», - вже після матчу сказав головний тренер «Епіцентра» Сергій Нагорняк. Натомість наставник «Оболоні» Валерій Іващенко навпаки говорив про позитивні емоції, адже його команда перемогла та продовжує перебувати у верхній частині турнірної таблиці.

Далі на «Епіцентр» очікує домашній матч проти черкаського «ЛНЗ», який відбудеться 13 травня в Кам’янці-Подільському. «Завдання далі грати та вигравати, ще нічого не втрачено, попереду три тури. Ще все, як то кажуть, попереду», - каже Сергій Нагорняк, команда якого ще має шанси фінішувати у першій четвірці групи «Чемпіонська», що дасть право «Епіцентру» зіграти в плейофф за право виступати в Прем’єр-лізі. Щоправда, шансів у кам’янчан зіграти в перехідних матчах з кожним туром стає менше.

До вашої уваги фото з матчу «Оболонь» - «Епіцентр»:

Головним арбітром матчу Оболонь - Епіцентр був Денис Резніков

Андрій Ляшенко у грі проти Оболоні діяв на лівому фланзі Епіцентра

Ексгравець Агробізнеса Руслан Черненко тримав у напрузі захист Епіцентра

Микола Миронюк вийшов у стартовому складі Епіцентра, але в перерві його замінили

Руслан Буряк, нападник Епіцентра, провів черговий для себе сухий матч

Віталій Груша (ліворуч) забив перший гол у ворота Епіцентра в цьому матчі

У перерві в складі Епіцентру вийшли одразу троє гравців, які мали посилити гру кам'янчан