Першість області з футболу: перше коло завершилося двома поєдинками та купою голів (ФОТО)

Спорт 2445
У Хмельницькому молодь Поділля здолала Вікторію з Городка з рахунком 8:0
У Хмельницькому молодь Поділля здолала Вікторію з Городка з рахунком 8:0. Фото: автора

Матчами в Дунаївцях та Хмельницькому завершилася перша частина змагань.

15 липня в чемпіонаті Хмельницької області відбулися перенесені матчі 5 туру, які мали пройти ще в середині червня. У Хмельницькому «Поділля» приймало «Вікторію» з Городка, а ФК «Дунаївці» вдома зіграв із «Енергетиком-ХАЕС» із Нетішина. І в цих двох матчах команди забили 13 голів!

У Дунаївцях «Енергетик-ХАЕС» доволі швидко зміг відкрити рахунок, після того як на другій хвилині забив Вадим Денисюк. Згодом, на 21 хвилині успіх гостей подвоїв Володимир Лесковець. Господарі мали можливість відіграти один м’яч на 24 хвилині, але Антон Балакай не реалізував пенальті. Після перерви нетішинці, завдяки голам Андрія Джурка, Олексія Михая та Вадима Денисюка довели матч до логічного завершення – 0:5.

У Хмельницькому Поділля приймало Вікторію з Городка

У Хмельницькому Поділля приймало Вікторію з Городка.

А в Хмельницькому юнаки з «Поділля» приймали «Вікторію» з Городка, команду, яка до цього матчу не здобула жодного очка, поступившись в усіх десяти проведених матчах. Та в цій грі в гостей був шанс здобути перші залікові бали через те, що хмельничани зіштовхнулися з кадровими проблемами – в грі не зміг зішграти жоден голкіпер «Поділля». А тому на позиції воротаря в першому та другому таймі за хмельничан грали польові футболісти. І один із них – Захар Сичов, не лише зберіг ворота «на замку» у першому таймі, а й відзначився двома голами в другій половині матчу.

Та доля матчу, по суті, була вирішена ще в перші 45 хвилин, коли в воротах «Вікторії» забили Сергій Лень та двічі Назар Гамолов. А після перерви «Поділля» забило ще більше. У підсумку хмельницька команда здолала «Вікторію» з рахунком 8:0.

На цьому перша частина чемпіонату позаду. Попереду – перерва. Першість відновиться матчами 12 туру, які заплавновані на 19 серпня.