Футбол. Перша перемога «Поділля», перервана серія «Епіцентра» та поразка «Агробізнеса» (ФОТО)

Спорт 3518
Голи Цибульника та Назарчука принесли першу перемогу Поділлю в чемпіонаті. Хмельничани здолали тернопільску Ниву з рахунком 2:0. Фото: автора

У першій лізі чемпіонату України пройшли матч 7 туру.

9-10 вересня в першій лізі в групі «А», в якій виступають три представники Хмельниччини, відбулися чергові поєдинки. І дві команди з Хмельницької області виграли свої матчі. Одна – програла.

9 вересня до Волочиська завітали львівські «Карпати», які перед цим вдома здоли кам'янець-подільський «Епіцентр». Цього разу й інший представник Хмельниччини не зміг здобути залікові очки в матчі проти львів'ян. Хоча сам гравці «Агробізнесу» мали декілька моментів за рахунку 0:0, але втілити їх бодай в один гол не змогли. «Карпати» ж під завісу першого тайму заробили пенальті, який реалізував Павло Полегенько. За кілька хвилин у ворота «Агробізнеса» був призначений ще один одинадцятиметровий удар. Цього разу його виконав Ігор Невес, але волочиську команду вртяував голкіпер Андрій Попович. У другом таймі обійшлося без голів. Тож, «Агробізнес» - «Карпати» 0:1.

Агробізнес - Карпати. Фото пресслужби ФК Карпати.

А в Кам'янці-Подільському «Епіцентр» приймав чернівецьку «Буковину». Чотири посвіль тури кам'янчани не могли виграти (дві нічиїх та дві поразки), і ось 9 вересня перервали свою серію. Щоправда, зробити це було не легко.

«Епіцентр» на 40 хвилині матчу зміг відкрити рахунок після влучного пострілу Івана Бендери. Та гості відігралися на 60 хвилині. А через 5 хвилин кам'янчани залишилиси в меншості – другу жовту картку отримав Андрій Ліповуз. Утім, перебудували свою гру через контратаки. І на 74 хвилині хвилині заробили пенальті, який реалізував Максим Гірний. «Буковина» могла врятуватися на поразці на сотанніх хвилинах, але м'яч, після удару Фарасєєнка пролетів поруч зі стійкою. «Епіцентр» - «Буковина» 2:1.

Епіцентр - Буковина. Фото пресслужби ФК Епіцентр

Епіцентр - Буковина. Фото пресслужби ФК Епіцентр.

Сьогодні, 10 вересня, в Хмельницькому «Поділля» приймало тернопільську «Ниву». Хмельничани у попередніх матчах здобули лише чотири очки, а тому прагнули виграти свій перший матч. Суперник був не простий.

Поділля - Нива Тернопіль - матч 7 туру в Хмельницькому

Поділля - Нива Тернопіль - матч 7 туру в Хмельницькому.

І саме тернополяни створили небезпчений момент у цій грі, коли на сьомій хвилині потужно пробивав Бороденко. Та «Поділля» вртявував голкіпер Дмитро Непогодов, який відбив м'яч на кутовий. Ще через сім хвилин «Нива» мала ще один шанс забити – але Різник не зміг переправити м'яч з декількох метрів у порожній перед ним кут воріт, пробивши вище. Але хмельничани поступово збільшували темп гри і на 27 хвилині змогли відкрити рахунок. Після навісу від кутового прапорця Олександр Цибульник головою переправив м'яч у дальній від голкіпера кут – 1:0. Згодом збільшити перевагу господарів міг Веремієнко, але Механів впорався з потужним ударом центрального захисника «Поділля».
На 39 хвилині матчу «Поділля» заробило ще один кутовий. І хмельничан знову вдало розіграли його – навіс Задої на Цибульника і скидка на дальню стійку від автора першого голу. А там ніким не прикрикритий Роман Назарчук спокійно в один дотик перевів м'яч у ворота суперника – 2:0. До речі, для 20-річного захисника «Поділля» цей гол став першим у професіональній кар'єрі.

«Нива» могла відграти один м'яч до перерви – але м'яч, після удару Зіня, пролетів над поперечиною. Але ж і «Поділля» до перерви мало шанси збільшити свою перевагу. Та спочатку, після удару Коваленка, тернополян врятувала поперечина воріт, а згодом – Василенко з лінії воротарьского майданчику пробив повз ворота.
У другому таймі гравці «Ниви» намагалися врятувати матч. Але створити серйозну загрозу біля воріт Непогодова не вдавалося. «Поділля» ж на 77 хвилині ще раз могло забити та гостей, після удару Войтіховського м'яч з лінії воріт виніс захисник «Ниви». А вже у компенсований арбітром час Непогодов вкотре продемонстрував свою майстерність, відбивши підступний удар тернополян та зберігши свою ворота «на замку». Тож «Поділля» перемогло «Ниву» 2:0 та здобуло першу перемогу в сезоні.

Після 7 турів у першій лізі групі «А» лідирують «Карпати» з 19 очками. «Епіцентр» із 11 балами йде на третьому місці, «Агробізнес» - на 5-му (9 очок), а «Поділля» вже на шостій позиції з 7 очками.

У наступному турі усі представники Хмельниччини зіграють 15 вересня на виїзді. «Епіцентр» в Івано-Франківську проти «Прикарпаття», «Агробізнес» - у Чернівцях з «Буковиною», а «Поділля» у Львові протистоятиме «Карпатам».

До вашої уваги фото з матчу «Поділля» - «Нива» (Тернопіль):

Віталій Костишин, головний тренер Поділля

Дмитро Непогодов, голкіпер Поділля

Поділля перемогло Ниву, а після гри футболісти подякували вболівальникам, які підтриимували команду на паркані стадіону.