Футбол. Кам'янець-подільський «Епіцентр» здобув вольову перемогу в Тернополі (ФОТО)

Спорт 1411
Нива та Епіцентр зійшли в Тернополі, й перемогу здобула команда з Хмельниччини
Нива та Епіцентр зійшли в Тернополі, й перемогу здобула команда з Хмельниччини. Фото: автора

У першій лізі пройшли матчі 14 туру.

Вчора, 28 жовтня, ще один представник Хмельниччини в Професіональній футбольній лізі – кам'янець-подільський «Епіцентр», провів свій матч чергового туру. Кам'янчани грали в Тернополі проти «Ниви», де, поступаючись в рахунку, змогли завершити поєдинок на свою користь.

Вже на початку матчу кам'янчани самі створили собі проблеми, адже дозволили «Ниві» відкрити рахунок після розіграного кутового на 4 хвилині. Гол забив Андрій Зінь і рахунок став 1:0. «Дуже важка гра. Пропустили, як завжди, швидкий гол через неуважність при стандартному положенні, - після матчу сказав головний тренер «Епіцентра» Сергій Нагорняк. – Але після цього моменти біля наших воріт завершилися».

У Тернополі Нива приймала кам'янець-подільський Епіцентр

У Тернополі "Нива" приймала кам'янець-подільський "Епіцентр".

Поступаючись у рахунку, гості почали докладати максиму зусиль, щоб якнайшвидше відігратися. Та, як сам після зауважив Сергій Нагорняк, останнім часом його команда створює багато моментів, ось тільки реалізувати їх не може. Так було і в Тернополі. Утім, в першому таймі щонайменше тричі «Ниву» від голів рятував голкіпер Максим Механів. Тож на перерву пішли за мінімальної переваги тернополян.

Епіцентр зіграв у темно-синій формі, а Нива - в жовтій

"Епіцентр" зіграв у темно-синій формі, а "Нива" - в жовтій.

У другому таймі Механів продовжив на «відмінно» захищати ворота «Ниви». І, якби його команді вдалося б виграти цей матч, його неодмінно можна було назвати героєм поєдинку. Але… Футболісти «Епіцентра» не зупинялися і на 62 хвилині й Механів був безсилим, коли Владислав Мороз головою влучно пробив – рахунок став 1:1. А згодом свою індивідуальну майстерність продемонстрував Сергій Стень, який на 87 хвилині увірвався в штрафний майданчик господарів та потужно пробив по під руку голкіпер 1:2.

У заключні хвилини «Нива» намагалася врятуватися від поразки, але кам'янчани надійно грали та довели матч до логічного завершення. Отож, «Нива» - «Епіцентр» 1:2.

Нагадаємо, інші два представники Хмельниччини в першій лізі, свій матч 14 туру проводили 27 жовтня в Хмельницькому. В обласному дербі «Поділля» поступилося волочиському «Агробізнесу» з рахунком 0:1.

Тож тепер «Агробізнес» із 23 очками посідає 2 місце, «Епіцентр» - із 21 балом йде четвертим. А «Поділля» поки що восьме з 13 очками.

У 15 турі «Агробізнес» 3 листопада в Волочиську прийматиме тернопільську «Ниву». А «Епіцентр» 4 листопада в Кам'янці-Подільському зіграє з лідером першості львівськими «Карпатами». «Поділля» свій матч також зіграє 4 листопада – в Хмельницькому проти ФК «Хуст».

До вашої уваги фото з матчу «Нива» - «Епіцентр»:

Сергій Стень активно діяв на лівому фоанзі півзахисту Епіцентра

Сергій Стень активно діяв на лівому фоанзі півзахисту Епіцентра.

Андрій Ляшенко зіграв на правому фланзі півзахисту Епіцентра

Андрій Ляшенко зіграв на правому фланзі півзахисту Епіцентра.

Матч у Тернополі між Нивою та Епіцентром був важким для обох команд

Матч у Тернополі між Нивою та Епіцентром був важким для обох команд.

Нива Тернопіль - Епіцентр - матч, в якому перемогла команда з Кам'янця-Подільського