Спортсмени з Хмельниччини вибороли 4 медалі на всеукраїнському чемпіонаті з велоспорту

Спорт 1132
Спортсмени повернулися з «золотом» й «бронзою»
Спортсмени повернулися з «золотом» й «бронзою». Фото: Федерація велосипедного спорту Хмельницької області

В змаганнях взяли участь 140 учасників з 20 команд.

У Житомирі пройшов перший тур чемпіонату України з велосипедного спорту в індивідуальній гонці на короткому колі та в змішаній естафеті серед усіх вікових категорій. Він тривав з  27 по 29 жовтня. Троє спортсменів з Хмельниччини здобули призові місця, повідомили у Федерації велосипедного спорту Хмельницької області.

В змаганнях взяли участь 140 учасників з 20 команд. Серед них – троє представників Хмельницької області: Дмитро Тітаренко, Олексій Полуйко та Наталія Сафронюк. Вони повернулися з «золотом» та «бронзою».

Спортсмени вибороли:

• Дмитро Тітаренко – перше місце в індивідуальній гонці на короткому колі серед чоловіків та третє місце у змішаній командній естафеті серед чоловіків та жінок;
  • Олексій Полуйко – третє місце у змішаній командній естафеті серед чоловіків та жінок;
  • Наталія Сафронюк – третє місце у змішаній командній естафеті серед чоловіків та жінок.

«Вихованці тренерів обласної школи вищої спортивної майстерності продемонстрували високий професіоналізм, чудовий рівень підготовки та здобули відзнаки Чемпіонату. Вітаємо спортсменів та тренерів з гарним виступом. Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватися та брати участь у змаганнях», - зазначили у Федерації велосипедного спорту Хмельницької області.